خدای من

خدای من فارغ از هر رنگ و هر انگ است. برتر از هر نام و هر رنگ است. آشنا و همنشین وقت تنهایی است. دلگشای هر که در غربت دلش تنگ است!

خدای من الگویی برای انسان است. می آفریند تا به انسان آفرینندگی بیاموزد. آزاد است تا انسان آزاد باشد. بر همه چیز آگاه است تا امکان آگاهی انسان بر همه چیز را گوشزد نماید.

خدای من بزرگ و مطلق است نه مطلق گرا! مطلق را همچون طاقی نامرئی و دست نیافتنی بر فراز سر انسانها می گسترد تا به آنها نشان دهد که تا کجا می توان پرید.

 

 

/ 53 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

اما کاش قدر چنین خدایی رو بدونیم ...

زهرا

سلام عزیزم خوبی ؟ چه خبر ؟ [بغل][ماچ]

جواد

سلام بر دوست عزیز خیلی قشنگ و زیبا بود ممنون که سر زدی موفق باشید[گل]

علی

سلام به روز هستم[گل][قلب]

نازلی

______________***____**** ______________***____**** ______________***____****_¯_¯_¯_¯. ______________***ـــ____*** ********______***____*** ********______***____*** _¯_¯_¯_¯. _____***______***_____ـ**********ـ________*** _____***______***_____***********________*** *****************____________***_________*** *****************____________***_________*** _______________________________***________**** ______________________________************** ______________________________************** _¯_¯ _¯_¯._¯_¯ _¯_¯. &&& &&&______&&&&&______&&&&&&& &&&______&&__&&_____&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&_____&&& _¯_¯_¯_¯. __________&&&________&&& __________&&&________&&&&&am

tannaz

سلام خوشحال میشم یه سری به من بزنید بای تا های [بدرود]

مسعود و سارا

بچه که بودیم بستنیمان را گاز می زدند قیامت به پا می کردیم! چه بیهوده بزرگ شدیم... روحمان را گاز میزنند می خندیم![افسوس][افسوس][افسوس][افسوس][افسوس]

خردبان

ز خاشاک ناچیز تا تیر خاک نباشد مگر رای یزدان پاک استاد توس